NÁKUP VSTUPENEK

Vítejte, zde si můžete koupit lístky na maturitní ples Waldorfského lycea. Vyplňte prosím všechna pole formuláře. Po odeslání požadavku vám pošleme emailem instrukce k platbě lístků. Lístky si po zaplacení budete moci vyzvednout u studentů 4. ročníku.

Důležité informace:

Ad 1. Lístek na náš ples stojí 265 Kč. Pokud plánujete vzít na ples i vaše ratolesti, vemte na vědomí, že nemusíte platit za ty, kterým na plese bude méně než 10 let. Lístky jim proto kupovat nemusíte. Potřebujeme ale, aby vyšla místa v sále, proto prosím vyplňte i počet dětí do deseti let, které berete s sebou.

Ad 2. Upřednostněte prosím vyzvednutí lístků ve škole. Pokud jste ale z daleka a nemáte možnost vyzvednout si lístky u nás ve škole, můžeme vám lístky schovat, abyste si je mohli vyzvednout až na plese. V takovém případě zvolte možnost “Vyzvednutí při vstupu na ples”.

Ad 3. Vaše osobní údaje ukládáme výhradně pro komunikaci a ověření platnosti objednávky. Nemusíte se tak bát o vaše soukromí. Až si lístky vyzvednete, vaše údaje budou smazány. (Pokud se zpracováním osobních údajů nesouhlasíte, můžete si přijít lístky koupit osobně :-))

Dotazy / stížnosti směřujte prosím na: wl-ples2023@seznam.cz